Lacobel

Lacobel to typ szkła dekoracyjnego, szczególnie często spotykany w pomieszczeniach mieszkalnych. Kuchnia ze ścianą wykończoną barwionym szkłem tworzy niepowtarzalny klimat. Ten wyjątkowy materiał świetnie zastępuje konwencjonalne płytki, doskonale znosząc kuchenne warunki. Jest też łatwy do utrzymania w czystości i higieniczny, co ma duże znaczenie w kontakcie z żywnością.

Lacobel to specjalne szkło dla budownictwa, które najczęściej występuje w postaci paneli dekoracyjnych. Różnorodność aranżacji tworzonych za pomocą tego materiału, jest tym większa, że na panele można nanieść dowolny nadruk. Dzięki temu są one dostosowane do charakteru i stylu wnętrza. Stąd też wynika ich duża popularność. Panele ze szkła Lacobel doskonale sprawdzają się nad kuchennymi blatami. Odpowiednio dobrane będą cieszyć oko interesującymi motywami graficznymi lub nadrukowanymi zdjęciami – ziarnami kawy, kolorowymi warzywami, realistycznymi owocami czy innymi motywami. Mogą również mieć jednolitą barwę. Takie wykończenia są równie dekoracyjne jak lustra na wymiar, szkło ornamentowe czy glazura.

Wielkość tafli szkła może być dowolna i zależy od projektu kuchni lub innego pomieszczenia. Duże powierzchnie są dzielone, a następnie naklejane na ścianę według uzgodnionego z klientem schematu.

Szkło o specjalnych wymaganiach

Co istotne, szkło dla budownictwa Lacobel w podstawowej wersji nie są hartowane. Oznacza to, że jego przetrzymywanie i obróbka wymagają szczególnej ostrożności. Nasza firma sprosta temu wyzwaniu. Przedstawiciele Diament S.C. zapewniają trwałość i bezpieczeństwo materiału szklanego, zajmując się jego profesjonalnym montażem i przetwarzaniem.

Wypełniamy wnętrza pomieszczeń kuchennych, łazienek i innych, zgodnie z indywidualnym życzeniem Klienta.

PomieszczenieKuchniaZielona kuchniaKolory