Lacobel – szkło dla budownictwa

Lacobel to typ szkła dekoracyjnego, szczególnie często spotykany w pomieszczeniach domowych i mieszkalnych. Kuchnia z barwionym szkłem tworzy niepowtarzalny klimat i świetne zastępuje konwencjonalne płytki.

Lacobel najczęściej występuje w postaci szklanych paneli dekoracyjne. Na panele nanieść można dowolny nadruk. Ich duża popularność wynika z faktu, że można je dowolnie dostosować do charakteru i stylu wnętrza. Doskonale sprawdzają się w kuchni, nad blatami, gdzie mogą cieszyć oko interesującymi motywami graficznymi lub zdjęciami. Nic więc dziwnego, że w kuchniach znajdziemy panele szklane Lacobel z nadrukowanymi ziarnami kawy, kolorowymi warzywami, realistycznymi owocami czy innymi dowolnymi motywami. Mogą również mieć jednolitą barwę.

Wielkość tafli szkła może być dowolna i zależy od projektu kuchni lub innego pomieszczenia. Duże powierzchnie są dzielone, a następnie naklejane na ścianę wedle uzgodnionego z klientem schematu.

Co istotne, Lacobel w podstawowej wersji nie jest szkłem hartowanym. Oznacza to, że jego przetrzymywanie i obróbka wymaga szczególnej ostrożności. Nasza firma jest w stanie podołać temu wyzwaniu. Przedstawiciele Diament S.C. zapewniają trwałość i bezpieczeństwo materiału szklanego, zajmując się jego profesjonalnym montażem i przetwarzaniem.

Wypełniamy wnętrza pomieszczeń kuchennych, łazienek i innych, zgodnie z indywidualnym życzeniem Klienta.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu z zakładem szklarskim w Krakowie.